Kategorie

Bestsellery

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom, jednak ze względu na dużą ilość zamówień, średni czas realizacji zamówień to 3 do 7 dni roboczych z naszym dowozem może się jeszcze bardziej wydłużyć. Zamówienia realizowane są zgodnie z kolejnością wpłynięcia.

* Kosze sprzedawane są wyłącznie w opakowaniach zbiorczych, nie dzielimy kartonów i balotów. Ze względu na specyfikę towaru oraz gabaryt w większości przypadków istnieje konieczność wysyłki na palecie - koszt 200,00 zł brutto.

O kosztach wysyłki poinformujemy w momencie skompletowania całości zamówienia.

 
Filtry

Filtry

Kolor

Kształt

Materiał

Wzór

Kosze

Kilka słów o naszych koszykach.

Kosze z naturalnych surowców takich jak wiklina, bambus, hiacynt wodny to estetyczny i wysmakowany przedmiot znajdujący szerokie zastosowanie. Ponadczasowy urok plecionych koszy doceniają floryści, tworząc na ich podstawie piękne kompozycje kwiatowe. Kosze pełne kwiatów to piękna dekoracja domu, ogrodu, sal weselnych, hoteli, salonów piękności i innych miejsc. Tworzą naturalną i pełną uroku dekorację, podkreślają piękno kwiatów. Świetnie sprawdzą się również jako opakowanie prezentu. Kosz wypełniony słodyczami, owocami, alkoholem przewiązany delikatną wstążką to klasyczny pomysł na wyrażenie wdzięczności lub po prostu jako prezent.

Jeśli szukasz wyjątkowych koszy z ekologicznych i naturalnych materiałów, to dobrze trafiłeś! Sprawdź naszą ofertę na kosze: prezentowe, delikatesowe, wielkanocne, ogrodowe, kwiatowe. Kosze idealnie sprawdzą się w domu, ogrodzie, tarasie czy balkonie. W naszej ofercie znajdziesz pięknie plecione kosze z wikliny, bambusa i hiacyntu wodnego. Bogata oferta zachwyca paletą barw, rozmiarów i fasonów.

*Dokładamy wszelkich starań, aby kolorystyka prezentowanych produktów na zdjęciach odpowiadały naturalnym, jednak ustawienia monitora mogą je delikatnie zmieniać.
*Ze względu na ręczne wykonanie, wymiary koszy wyplecionych z naturalnych materiałów mogą różnić się od podanych +/- 2 cm.


Oszczędzaj z hurtownią LUK – rabaty rosną wraz z wartością zamówienia!