Kategorie

Bestsellery

 
Filtry

Filtry

Kolor

Kształt

Materiał

Wzór

Wianki

WIANKI / RINGI / KOŁA FLORYSTYCZNE


Obecnie floryści prześcigają się w tworzeniu wyjątkowych i niebanalnych kompozycji i dekoracji. Wdzięcznym materiałem stały się różnego rodzaju wianki, na której bazie tworzone są dekoracje: sal weselnych, kościołów, witryn sklepowych lub okien i drzwi domowych. Koła wiklinowe dają nieograniczone pole do tworzenia oryginalnych ozdób świątecznych i tematycznych. Bez względu na to, jaki rodzaj, styl czy motyw wianka zostanie wybrany możliwości jest bardzo dużo, ponieważ do zaprojektowania wieńca można użyć niemal wszystkiego. Wystarczy kilka kolorowych elementów takich jak: szyszki, gałązki jarzębiny, susz naturalny, motylki, zależnie od pory roku dynie, bombki lub jajka, by stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną dekorację. Wianki pokochali floryści, jak również miłośnicy sztuki decoupage i DIY za nieograniczone pole do tworzenia oryginalnych ozdób i projektów.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w naszej ofercie postawiliśmy na wianki z wikliny, winorośli, patyków lub styropianowe koła.

*Dokładamy wszelkich starań, aby kolorystyka prezentowanych produktów na zdjęciach odpowiadały naturalnym, jednak ustawienia monitora mogą je delikatnie zmieniać.