Drogi Kliencie,

cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę, to z myślą o Tobie i Twoich potrzebach oraz oczekiwaniach powstał nasz sklep internetowy. W naszej ofercie znajdziesz produkty okolicznościowe z drewna, metalu, wikliny oraz tworzyw sztucznych — nasze doświadczenie nabyte w drodze wielu lat ciężkiej pracy pozwoliło nam wyselekcjonować najlepszych dostawców, od których niezmiennie od dłuższego czasu importujemy artykuły, dając klientom bogatą ofertę.

Hurtownia z roku na rok stale się rozwija, a my realizujemy coraz większe zamówienia, w stałej ofercie posiadamy ponad 10 000 produktów. Wiemy, że nasz asortyment sprosta Twoim oczekiwaniom. W naszej ofercie znajdziesz: dekoracje do domu i ogrodu, kosze wiklinowe, osłonki na kwiaty, artykuły z metalu, ozdoby okolicznościowe, świeczniki, produkty DIY, flowerbox i wiele innych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę rabatową — rabat rośnie wraz z historią składanych zamówień. Posiadając jedną z najlepszych lokalizacji — centrum Polski — gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz możemy zaproponować darmowy transport. Daje to Klientom oszczędność czasu, a nam gwarancję zadowolenia z realizowanych zakupów. Zależy Ci na czasie — złóż zamówienie a następnego dnia będzie czekało na Ciebie w naszej hurtowni stacjonarnej.

Jeśli wolisz kupować produkty stacjonarnie lub po prostu chcesz się z nami zobaczyć, zapraszamy do naszej filii w Rzgowie k. Łodzi.

BESTSELLERY


Oszczędzaj czas i pieniądze z hurtownią LUK