Kategorie

Bestsellery

 
Filtry

Filtry

Kolor

Kształt

Materiał

Wzór

SIATKA / FLIZELINA / WSTĄŻKA

Bukiety i kompozycje florystyczne są istotną częścią wielu specjalnych okazji. Pięknie opakowane – ozdobione kompozycje to ponadczasowy prezent na uroczyste okazje takie jak: śluby, urodziny, imieniny, walentynki, ale również pogrzeby. By zapewnić świeżość i trwałość kompozycji kwiatowej warto postawić na odpowiednią technikę pakowania. W obecnych czasach floryści mają szeroki wachlarz możliwości od foli, papierów, bibuły, organzy po różnego rodzaju wstążki, taśmy, koronki. Jeśli chodzi o pakowanie bukietów i aranżacji materiał wykorzystany do pakowania ma ogromne znaczenie. Każdy ma swoje unikalne właściwości, które mogą wpłynąć na ostateczny wygląd i trwałość bukietu.


W naszej ofercie znajdziecie np. kolorowe folie w arkuszach lub rolkach, które są wyjątkowo trwałe i odporne na wodę i wilgoć. Folie idealnie sprawdzą się do pakowania ciętych, jak i doniczkowych kwiatów. Dwustronne kolorowe folie sprawdzą się również jako opakowanie prezentowe. Podobne właściwości mają nasze jednokolorowe rolki flizelinowe, które nadają florystycznym projektom większej naturalności i lekkości.
Kolejną opcją jest organza – produkt delikatny, subtelny, który niczym tiul może otulić żywe kwiaty.
W ofercie znajdują się również bardzo plastyczne siatki żyłkowe i koronkowe. Ten dodatek florystyczny cieszy się dużym uznaniem, dlatego posiadamy do w dwóch rozmiarach — szerokich rolkach oraz wąskich wstążkach. Taśma fakturą przypomina sztywną "krochmaloną" koronkę / pajęczynę. Siatka swoje zastosowanie odnalazła również jako dekoracja stołów na imprezach okolicznościowych. W tej roli równie dobrze odnajduje się juta — naturalna i elegancka, dzięki której dekorowane wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru i stylu. Najmodniejszy trend w dekoracjach ślubnych.

*Dokładamy wszelkich starań, aby kolorystyka prezentowanych produktów na zdjęciach odpowiadały naturalnym, jednak ustawienia monitora mogą je delikatnie zmieniać.


Oszczędzaj z hurtownią LUK – rabaty rosną wraz z wartością zamówienia!