Kategorie

Bestsellery

Z powodu coraz częstszych zakupów poniżej opakowań zbiorczych i wydłużającego się z tego tytułu czasu potrzebnego na przygotowanie zamówienia, jesteśmy zmuszeni skorygować zasady przyznawanych rabatów. Dla towarów zamawianych w ilościach mniejszych niż kartonowe będziemy przyznawać rabat mniejszy o 3% względem bazowego. Prosimy zwracać szczególną uwagę przy zamówieniach na torebki papierowe, drobne artykuły dekoracyjne, motyle i ptaszki.

Przy produkcie podane jest minimum zakupowe oraz ilość w kartonie.

Zmiany zostaną wprowadzone od 23.02.2024 roku.

 
Filtry

Filtry

Kolor

Kształt

Materiał

Wzór

Drobne ozdoby

Efektowne drobne ozdoby wzbogacą nie tylko florystyczne projekty, ale również idealnie sprawdzą się jako ozdoba prezentu, koszy ze słodyczami, doniczek. W formie dodatku do prezentu lub małego podarku świetnie sprawdzą się drewniane i metalowe zawieszki i girlandy. W tej kategorii znajdą Państwo między innymi ozdoby na piku, na spinaczu-klipsie, drobne ozdoby samoprzylepne, zawieszki, girlandy i wiele innych.
Oferta przedstawiona na naszej stronie stanowi jedynie wycinek pełnej oferty. Nasz asortyment jest na tyle rozległy i zmienny, że nie jesteśmy w stanie umieścić go w całości. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni w Rzgowie.